top of page
Εκδρομή στη Θεσπρωτία 2018
Η εκδρομή μας στη Θεσπρωτία ξεκίνησε με πρώτη στάση το Γηρομέρι Φιλιάτων! Ακολούθησε το προσκύνημα στον Όσιο Νείλο, όπου χαρήκαμε την αφάνταστη φυσική ομορφιά του τόπου! Η εκδρομή μας έκλεισε με την επίσκεψη στο κέντρο συμβουλευτικής και επαγγελματικού προσανατολισμού Θεσπρωτίας! Ευχαριστούμε την κ. Βασιλική Παππά για τη θερμή της φιλοξενία.
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_ec360fea58234e9c95209f6461f86a46~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.45_0.3,q_90/1c40dd_ec360fea58234e9c95209f6461f86a46~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_2d05ddfde9504cf69f344d7ebd681a17~mv2.jpg/v1/fill/w_298,h_223,fp_0.85_0.43,q_90/1c40dd_2d05ddfde9504cf69f344d7ebd681a17~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_6e30580cc28e46cb8ddb7b82567b5c5b~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.17_0.38,q_90/1c40dd_6e30580cc28e46cb8ddb7b82567b5c5b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_2733500de0d846bc959b816acba4af45~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.69_0.56,q_90/1c40dd_2733500de0d846bc959b816acba4af45~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_addd646c32744a448bf96d8966de206f~mv2.jpg/v1/fill/w_298,h_223,fp_0.5_0.45,q_90/1c40dd_addd646c32744a448bf96d8966de206f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_139ac23d11b44fe68e94641c1465eae2~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.52_0.47,q_90/1c40dd_139ac23d11b44fe68e94641c1465eae2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_618a322db9fb4b04a36aa455f76a3f28~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.67_0.47,q_90/1c40dd_618a322db9fb4b04a36aa455f76a3f28~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_90b7a595bb334cc783725cc7f0376afe~mv2.jpg/v1/fill/w_298,h_223,fp_0.5_0.51,q_90/1c40dd_90b7a595bb334cc783725cc7f0376afe~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_f763d4ab41e34eab96fa1da7da4a908a~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,q_90/1c40dd_f763d4ab41e34eab96fa1da7da4a908a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_8ff5ec58262b4c9a8ecec319bc3b0b6c~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.49_0.33,q_90/1c40dd_8ff5ec58262b4c9a8ecec319bc3b0b6c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_973eb0cdb25241ee9bac3e7d41c50898~mv2.jpg/v1/fill/w_298,h_223,fp_0.31_0.52,q_90/1c40dd_973eb0cdb25241ee9bac3e7d41c50898~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_e05557cef4874a81b249de28ab848416~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,q_90/1c40dd_e05557cef4874a81b249de28ab848416~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_408c01bac6864a508a810269f56b4455~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.5_0.3,q_90/1c40dd_408c01bac6864a508a810269f56b4455~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_4d6fd96cf3f148789bd396dc47aa9b78~mv2.jpg/v1/fill/w_298,h_223,q_90/1c40dd_4d6fd96cf3f148789bd396dc47aa9b78~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_d8f7318c8ee046fb89561f33a2f2d796~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,q_90/1c40dd_d8f7318c8ee046fb89561f33a2f2d796~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_a5125f66a30a4931a096ad1b0f27f7d4~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,q_90/1c40dd_a5125f66a30a4931a096ad1b0f27f7d4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_0ee1e7dc0f4e46f986428972c7c643a8~mv2.jpg/v1/fill/w_298,h_223,q_90/1c40dd_0ee1e7dc0f4e46f986428972c7c643a8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_e2d30f1cfbf84718bac527c009d4f5d9~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.67_0.35,q_90/1c40dd_e2d30f1cfbf84718bac527c009d4f5d9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_4e023292aea844e1b7a363db8a13eb69~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.46_0.23,q_90/1c40dd_4e023292aea844e1b7a363db8a13eb69~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_10ed681237e94721b9f1931eac957e30~mv2.jpg/v1/fill/w_298,h_223,fp_0.32_0.28,q_90/1c40dd_10ed681237e94721b9f1931eac957e30~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_def27fa48d274a61869a903630ee07fe~mv2.jpg/v1/fill/w_297,h_223,fp_0.28_0.47,q_90/1c40dd_def27fa48d274a61869a903630ee07fe~mv2.jpg)
bottom of page