top of page
Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 2020
Κάθε μέρα στο μεγάλο διάλειμμα διεξάγεται στο σχολείο μας πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 5x5. Ο καλύτερος τρόπος να ξεκουραστούμε ουσιαστικά από τον κόπο των μαθημάτων και να εκτονωνοθούμε είτε ως παίκτες είτε ως θεατές! Τα στιγμιότυπα είναι από τον σημερινό αγώνα μεταξύ της Α τάξης του γενικού και της Α τάξης της πληροφορικής. Σε λίγες μέρες το πρωτάθλημα ολοκληρώνεται και αναμένουμε τον μεγάλο νικητή...
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_eb890bab5d5b44c5a465f792555b1685~mv2.jpg/v1/fill/w_289,h_216,q_90/1c40dd_eb890bab5d5b44c5a465f792555b1685~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_d931ead2a68b43ad8826001a95c2b996~mv2.jpg/v1/fill/w_289,h_216,fp_0.46_0.41,q_90/1c40dd_d931ead2a68b43ad8826001a95c2b996~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1c40dd_89c5fc70ef9740e2af72334e9da0c646~mv2.jpg/v1/fill/w_288,h_216,q_90/1c40dd_89c5fc70ef9740e2af72334e9da0c646~mv2.jpg)
bottom of page